Prezesie Kaczyński, audyt Tuska już jest!

Naród niecierpliwie czeka na audyt rządów Donalda Tuska, które zapowiedziało PiS.

Tymczasem Fundacja Bertelsmanna taki raport opublikowała. Czyżby wcześniej wiedzieli niż Jarosław Kaczyński, iż Tusk zostanie szefem Rady Europejskiej?

Kaczyński więc jest w niedoczasie, ale za to będzie prawy i sprawiedliwy.

Bertelsmann publikuje raport o sprawiedliwości społecznej. I co z niego wynika? A to, że awansowaliśmy z ostatniejgo miejsca w Unii Europejskiej na przyzwoitą środkową, 16. pozycję.

Ostatnie miejsce zajmowaliśmy w 2008 roku, gdy skończyła się IV RP, ale Tusk wywindował nas, jak żadnemu krajowi się nie udało.

Z naszego regionu z Polską mogą konkurować tylko Czesi.

Czy Kaczyński w audycie przyzna się, że IV RP kończyła marnie i przyzna Tuskowi jakiś laur zwycięzcy, choćby z brązu?

Jeżeli Kaczyński czuje się patriotą i ma minimalnie krytyczny stosunek do siebie, winien wysłać delegację do Tuska, nawet niech będą to Hofman z Błaszczakiem.

Niech Tusk nie uczy się języków, jako poliglota pozostanie na poziomie prezesa PiS, zluzuje Ewę Kopacz, bo prezes „nie chce być nieuprzejmy wobec damy”.

I niech Tusk przez następne 7 lat wywinduje nas z 16. miejsca dajmy na to na 8.

Prezesie, audyt jest. Proszę wracać do alternatywy IV RP.

3 Komentarze

  1. cleofas Pan chyba nie bardzo rozumie znaczenie słowa audyt. Poczucie sprawiedliwości społecznej to ważna rzecz i naprawdę fajnie, że wzrosło, ale to jedna z wielu rzeczy, które składałyby się na audyt rządu. Wygląda, że Pan nie wie czym zajmuje się rząd… Mnie to nie dziwi, ale pan Marlow będzie bardzo zawiedziony.

  2. (cleofas) Ech, moja paranoja się pogłębia. Nie potrafię uwierzyć, że komuś o inteligencji lekko tylko poniżej przeciętnej chce się bezpłatnie wpisywać takie durne komentarze, i to na masową skalę. I że to broń Boże nie pisiak, skądżeby :) Patrydioto, spokojnie. Ciebie jak widać się nie czepiam. Tak już masz i co poradzić.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.