Kurskiemu został ucięty łeb smoka

jacekKurski

Rada Mediów Narodowych zaczęła od wejścia smoka. W drugim dniu swego istnienia odwołała Jacka Kurskiego z szefa TVP.

Niespodzianka! Acz wejście smoka RMN polega na ucięciu łba smoka, łba Kurskiego. Problem z telewizją narodową polega na tym, że tych łbów smoka jest tyle, ilu za Kurskiego dostało posady (nieprofesjonalnych tzw. dziennikarzy). To są łebki smocze. Czyli smoczki.

Te smoczki są do ucięcia, ale nie przez RMN, ale przez fachowców od mediów.

Łeb Kurskiego został ucięty z powodu złych wyników. Media narodowe z powodu takich, a nie innnych smoczków, moga mieć tylko złe wyniki.

Beztalencia skazane są swój brak kreacji. W tej smoczej profesji niczego innego się nie wymyśli. Zianie ogniem może tworzyć tylko spaleniznę.

Zostanie wybrany jakiś inny łeb smoka, podobno ma być to łeb smoczycy. Media publiczne mogą być uratowane tylko wówczas, gdy zostanie przepędzony skład Rady Mediów Narodowych.

Szkoda mediów publicznych, bo w takiej postaci są skazane na zniszczenie, acz trochę ten cyrk jeszcze potrwa. Polacy muszą się nauczyć wolności, tj. odpowiedzialności za siebie, aby nie dopuszczać do władzy takie beztalencia Tak jak media narodowe, będzie wyglądała Polska, bo kto będzie chciał mieć do czynienia z upadającym krajem nad Wisłą. Już jesteśmy traktowani na Zachodzie, jak trędowaci.

Więcej >>>

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.