Paraliż Trybunału Konstytucyjnego. PiS to partia paralityków

wiadomo

Polska pisowska osiąga stadium paralityczny. Tym jest szósty projekt naprawczy Trybunału Konstytucyjnego. Krajem nie rządzą politycy, a paralitycy.

Nie dziwię się prezesowi, bo jest oderwany od życia i drży nad swoimi kompleksami.

Kolejny projekt projekt naprawczy jest niekonstytucyjny, bo do Zgromadzenia Ogólnego sędziów zalicza tych, którzy złożyli przysięgę przed prezydentem RP.

A już TK się wypowiedział, iż trzech sędziów zostało powołanych i zaprzysiężonych wbrew konstytucji.

Termin wyboru kandydatów na prezesa TK został przesunięty po odejściu prezesa z funkcji, czyli ten punkt jest napisany przeciw prof. Andrzejowi Rzeplińskiemu, bo obecnie obowiązuje, iż kandydata na prezesa wybiera się przed złożeniem funkcji prezesa.

TK orzeknie, iż tenb obecny projekt jest niekonstytucyjny, więc TK nie może się zastosować.

Projekt jednak ma ważniejsze punkty mianowicie proponuje p.o. prezesa, a jest tak skonstruowany ten przepis, iż po. zostanie sędzia wybrany przez większość pisowską, czyli Julia Przyłębska.

Do tego władze PiS odpowiadają Komisji Europejskiej w sprawie wdrożenia procedury praworządności, wszak chodzi o Trybunał Konstytucyjny, iż to nie ich broszka, ale PiS-u.

To będzie skutkowało dalszą degradacją naszego kraju w Unii Europejskiej, włącznie z możliwością sankcji, a następnie jeszcze zdecydowanie gorzej.

Polską rządzą paralitycy, a nie politycy. Paralitykiem nr 1 jest prezes Kaczyński. Nie potrzebujemy żadnych sowietów, ani hitlerowców,  mamy V kolumną własnego chowu paralityków.

Więcej >>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.