Karczewski (15.10.2015)

 

emiliaClarkeNajseksowniejszaKobietaŚwiata

Miller: PiS Lewicy sobie nie dokupi, ale może dokupić prawe skrzydło [KOMENTARZE PORANKA]

mk, 15.10.2015
PiS dokupujący sobie posłów, Tomasz Lis, który może być niemile widziany w TVP, oraz Ewa Kopacz, która będzie Michałem Kamińskim. Zobaczcie skrót porannych wypowiedzi polskich polityków.

Leszek Miller

Leszek Miller (Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

 

Artykuł powstał we współpracy z serwisem 

 

Marcin Mastalerek podniósł w TVN 24 temat debaty Ewy Kopacz i Beaty Szydło. Podkreślił to, jak Szydło przygotowuje się do tego wydarzenia. Powiedział również, że cały sztab jest bardzo spokojny o przebieg debaty.

Leszek Miller w Kontrwywiadzie RMF FM powiedział, że Prawo i Sprawiedliwość ma ogromny atut. I tym atutem, według szefa SLD, nie jest Jarosław Kaczyński, tylko Andrzej Duda. – Jeżeli wygra PiS, to prezydent Duda powierzy Kaczyńskiemu misję tworzenia rządu – powiedział Miller.

W Radiu Zet gościł Stanisław Karczewski, szef sztabu wyborczego PiS. Został poruszony temat zmiany władz w telewizji publicznej po wyborach. Wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości mówi, że dziennikarz – zwłaszcza po swoich wpadkach w kampanii prezydenckiej – nie powinien pracować w TVP. Karczewski usłyszał pytanie, czy będą [jako PiS po ewentualnej wygranej w wyborach - red.] zwalniać dziennikarzy z TVP.

 

KarczewskiNieChcę

gazeta.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.